MD Spor Akademi Nedir ?
MD Spor Akademi; Türkiye'nin İLK ve TEK Mobil Spor Akademisidir. Spor ve Organizasyon hizmetlerini, branş eğitmenleri ve profesyonel spor ekipmanları ile birlikte mobil akademi aracıyla insanların yaşam ve eğitim alanlarına getirir. Hizmeti yerinde uygular.
MD Spor Akademi Ne Zaman ve Nerede Kurulmuştur ? Hizmet Bölgesi Neresidir ?
MD Spor Akademi; 2018 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şu anda İstanbul Anadolu Yakasında Hizmet Vermektedir.
MD Spor Akademi'nin Amacı Nedir ?
MD Spor Akademi; Profesyonel spor hizmetlerini sitelere, okullara, belediyelere, kurum ve kuruluşlara taşımak amacıyla kurulmuştur. Bünyesindeki birçok branşı, akademi eğitmenleri ve profesyonel spor ekipmanlarıyla birlikte hizmet yerine getirir. Kurulumunu ve eğitimini memnuniyet odaklı gerçekleştirir.
MD Spor Akademi Hangi Hizmetleri Sunar ?
MD Spor Akademi; Kapalı ve açık alanlarda uygulanabilecek birçok branş hizmeti sunmaktadır. Futbol, Basketbol, Yüzme, Cimnastik, Büyük Satranç, Tenis, Golf, Survivor, Zumba, Karate, Bale, Eğitsel Oyunlar. Branşlar dışında ücretsiz etkinlikler ve turnuvalar organize etmektedir. Şişme oyun alanları, mevsime uygun özel spor programları oluşturur.
MD Spor Akademi İle Nasıl Çalışılır ?
MD Spor Akademi, ÜCRETSİZ ve YERİNDE fizibilite çalışması yapar. Eğitim alanlarının hangi branş ve etkinliğe uygun olduğunu belirler. Eğitimleri DSLR Fotoğraf Makinalarıyla ve Yüksek Çözünürlüklü Video Kameralarla kayıt altına alır. Adobe Photoshop programıyla sosyal medyaya uygun, yüksek kaliteli içerikler üretir ve bunu hizmeti sağladığı kişilerle veya kurumlarla paylaşır, destek verir.
MD Spor Akademi Resmi Bir Kuruluş Mu ? Eğitmenlerinin Yetkinlik Belgeleri Var Mı ?
MD Spor Akademi; Resmi olarak Gençlik ve Spor Kulübü'dür. Yasal olarak eğitim verebilme ve spor hizmetleri sunabilme yetkisine sahiptir. Branş eğitmenleri kendi branşları olmak kaydıyla spor akademi mezunu veya ilgili federasyonlardan belgelerini almış tecrübeli eğitmenlerden oluşmaktadır.
MD Spor Akademi Eğitimleri Öncesinde, Esnasında ve Sonrasında Nelere Dikkat Eder ?
MD Spor Akademi için birinci sırada Güvenlik yer almaktadır. Güler Yüz ve Memnuniyet, Akademik ve Eğlenceli Eğitim içeriği, Saygı ve Sevgi olmazsa olmazımızdır. Bunun yanında, eğitim alan kişi veya kişilerin gelişim süreçleri takip edilir ve raporlanır.
error: ©Tüm Hakları Saklıdır Kopyalanamaz !!