Sitelerde Spor Akademi ve Spor Etkinlikleri

 

Sitelerde MD Spor
MD Spor, site sakinlerine, yaşam alanları içerisinde, trafik, otopark, zaman ve efor sorunu olmadan, profesyonel spor hizmeti alabilme imkanı sunar. Akademik ve eğlenceli spor eğitim programı, profesyonel branş antrenörleri ve spor ekipmanlarıyla gerçekleştirilir. Eğitim alan çocuk veya yetişkinlerin, gelişim süreç analizleri yapılır. Geri bildirimler alarak maksimum performans ve yüksek eğitim kalitesi sağlanır.
Güvenlik
MD Spor, çocukların ve yetişkinlerin güvenli ortamda ve güvenli şekilde spor yapabilmelerini sağlar. Antrenman takibi, program takibi, yoklama takibi, formlar, bilgilendirmeler her eğitim de uygulanır.
Akademik Eğitim Programı
MD Spor Akademik Spor Eğitim Programı, Spor Bilimleri Fakültesi ve alanında uzman branş antrenörleri ile detaylı olarak hazırlanmıştır. Branşa ve yaşa uygun, haftalık, aylık ve yıllık planlanarak uygulanır.
Uygun Hizmet Bedeli
MD Spor, kapsamlı olarak birçok spor branşında profesyonel spor eğitimi sunar. "Sporla Hayat Değişir" felsefesiyle yola çıkan akademimiz, minimum bedellerle maksimum eğitim hizmeti vermektedir.
Eğitmenler
MD Spor Eğitmenleri, Spor Bilimleri Fakültesi mezunu, alanında ihtisas yapmış uzman branş antrenörlerinden oluşmaktadır. MD Spor Akademik Eğitim Programı dahilinde hizmet verilmektedir. Eğitim kalitemizin ve memnuniyetinizin yüksek olması önemlidir.
Memnuniyet
MD Spor eğitimleri sonrasında alınan geri bildirimler, gerçekleştirdiğimiz gelişim süreç analizleri, fotoğraf ve video destekleri, uygun hizmet bedelleri ve maksimum performans memnuniyeti sağlamaktadır.
Spor Ekipmanları
MD Spor antrenmanları, profesyonel spor ekipmanlarıyla gerçekleştirilir. Her branşın kendine özgü profesyonel spor ekipmanları mevcuttur. Kişisel ekipmanlar dışında ekipman almanıza veya getirmenize gerek yoktur.
error: ©Tüm Hakları Saklıdır Kopyalanamaz !!